Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Przykładowe listy motywacyjne
Asystentka

Poznań, 21 stycznia 2012 r.


Agnieszka Kowalska
ul. Nowaka 1 m. 55
00-950 Kraków
tel. 555 555 555
e-mail: mkowalska@example.com


Sz. P. Jan Kowalski
FajneCV.pl.
ul.Piękna
00-950 Warszawa
 

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie www.fajnecv.pl, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Asystentka/Sekretarka.

 

Od czterech lat pracuję na stanowisku Asystentki Prezesa. Do moich obowiązków należy między innymi obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, obsługa aplikacji MS Office oraz urządzeń biurowych. Praca ta wymaga ode mnie komunikatywności, samodzielności, a także podejmowania ważnych decyzji pod presją czasu.

 

Łatwo nawiązuję kontakty, lubię pracować w zespole. Jestem osobą młodą – szybko się uczę i chętnie szukam nowych wyzwań. Podczas licznie wykonywanych prac dodatkowych w czasie studiów (m. in. praca w charakterze kelnerki, barmanki, hostessy i sprzedawczyni) nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także profesjonalnego podejścia do klienta.

 

Możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej byłaby dla mnie okazją do bliższego zaprezentowania mojej osoby i lepszego poznania firmy, z którą chciałbym związać swoją przyszłość zawodową.

 

Z poważaniem,
Agnieszka Kowalska

 

--

Tekst pochodzi z www.cv-raport.pl

Jakie to proste