Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Przykładowe listy motywacyjne
Kelnerka

Kraków, dn. 30.01.2012 r.


Julia Abedek
Ul. Piłsudskiego 60
01-111 Kraków
tel. 555 666 777
e-mail: j.abedek@poczta.pl


Sz. P. Jan Kowalski
FajneCV.pl
ul. Internautów 12
00-950 Warszawa


Szanowni Państwo,

 

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie www.fajnecv.pl.pl, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko kelnerki.

 

Niespełna siedem lat temu rozpoczęłam pracę jako kelnerka. Pracowałam dotychczas w dwóch restauracjach: „Widmo” oraz „Czerwona Wstęga”. Podczas pracy w pierwszej restauracji nauczyłam się obsługi kasy fiskalnej oraz obsługiwania klientów. W drugiej restauracji zajmowałam się ponadto przyrządzaniem i serwowaniem drinków gościom w lokalu. Sądzę, że nabyte umiejętności przydadzą mi się w pracy w Pańskiej restauracji.

 

Jestem osobą uśmiechniętą, łatwo nawiązuję kontakt z klientami. Jestem wytrzymała, bez problemu wytrzymuję cały dzień obsługiwania klientów. Moim kolejnym atutem jest punktualność oraz dyspozycyjność – mogę pracować zarówno popołudniami jak i do późnych godzin wieczornych.

 

Możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej byłaby dla mnie okazją do bliższego zaprezentowania mojej osoby i lepszego poznania firmy, z którą chciałabym związać swoją przyszłość zawodową.

 

Z poważaniem,
Julia Abedek

Jakie to proste