Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Przykładowe listy motywacyjne
Kierowca

Elbląg, 21 stycznia 2012 r.


Andrzej Kozłowski
ul. Nowaka 1 m. 55
00-950 Kraków
tel. 555 555 555
e-mail: akozlowski@example.com


Sz. P. Jan Kowalski
FajneCV.pl
ul. Internautów 12
00-950 Warszawa


Szanowni Państwo,

 

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie www.fajnecv.pl, chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Kierowcy.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kierowca. Doskonale znam topografię całego kraju, a w szczególności Warmii i Mazur.

 

Podczas pracy na stanowiskach związanych z handlem bardzo dobrze poznałem województwo warmińsko-mazurskie oraz główne drogi na terenie kraju.

 

Moim niewątpliwym atutem jest także nieograniczona dyspozycyjność oraz silna motywacja do podjęcia pracy w Polsce, również w formie umowy zlecenia czy też innych umów cywilnoprawnych.

 

Dzięki umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i pogodnemu usposobieniu sprawdziłem się w swojej dotychczasowej pracy. Jestem przekonany, że sprostam wyzwaniu również na stanowisku proponowanym przez Państwa.

 

Możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej byłaby dla mnie okazją do bliższego zaprezentowania mojej osoby i lepszego poznania Państwa firmy.

 

Z poważaniem,
Andrzej Kozłowski

Jakie to proste