Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Przykładowe listy motywacyjne
Sprzedawca

Gdańsk, 21 stycznia 2008 r.


Agnieszka Kowalska
ul. Nowaka 1 m. 55
00-950 Kraków
tel. 555 555 555
e-mail: mkowalska@example.com


Sz. P. Jan Kowalski

FajneCV.pl
ul. Ludzi Pracy 1
00-950 Warszawa


Szanowni Państwo,

 

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie www.fajnecv.pl, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Sprzedawcy.

 

Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu.

 

Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.

 

W tym roku ukończyłam studia licencjackie, a Państwa Firma jest doskonałym miejscem, gdzie mogłabym wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy zawodowej oraz doskonalić swoje umiejętności.

 

Wiem, że praca ta wymaga wysokiej kultury osobistej, zdecydowania, umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny. Gorąco liczę na to, że moje doświadczenie, a przede wszystkim chęć do pracy, przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Z poważaniem,
Agnieszka Kowalska

Jakie to proste