Praca
Wyszukiwarka ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy B2B - łódzkie

Przedstawiciel Handlowy B2B

Region: łódzkie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Witamy serdecznie,

Szukamy 4 przedstawicieli handlowych na teren woj. łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego.
Praca ze sklepami oraz lokalnymi sieciami handlowymi.

Uwaga. Jest to oferta dla prawdziwych Handlowców. Jeśli nie lubisz sprzedawać nie aplikuj.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę
  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • pracowitości
  • prawa jazdy kat. B
Własne auto będzie dużym atutem.
Mile widziany język angielski.

Oferujemy:

Oferujemy wysokie prowizje (10% od wartości sprzedaży!!) oraz elastyczne formy zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

sklep@fajnedonice.pl
534 116 476

Oferta z dnia: 2013-10-30

Odsłon: 672

Jakie to proste