Praca
Wyszukiwarka ofert pracy

Pielęgniarka/ Pielęgniarz Intensivpflege Niemcy NRW

Opis stanowiska pracy

Nasz partner, niemiecka firma medyczna poszukuje pielęgniarek ze specjalizacją intensywnej opieki i znajomością języka niemieckiego Praca u pacjenta w jego prywatnym domu lub w niewielkom ośrodku opiekuńczym. 40- godziny tydzień pracy w dyżurach do 12 h. Możliwoś nadgodzin. Umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana z niemiecką firmą. Wszystkie składki i podatki odprowadzane na terenie Niemiec.Urlop taryfowy ,dodatki za pracę w nocy niedziele i święta.Szkolenia organizowane przez firmę jak również możliwość uzyskania dyplomu- specjalizacji z intensywnej opieki poza szpitalnej. Pomoc w znalezieniu własnego mieszkania.
Praca na terenie Landu Nordrhein-Westfallen: Bonn, Kolonia, Duesseldorf, Dortmund.
 Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu pielęgniarki .

Wymagania

posiadane wykształcenia pielęgniarskiego -dyplom
mile widziana specjalizacja z zakresu  intensywnej opieki
znajomość j.niemieckiego
w przypadku ukończenia liceum medycznego 5 lat praktyki w ostatnich 7 latach
empatia
wysoka kultura osobista
dyspozycyjność
chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
uczciwość , samodzielność ,
chęć pracy na dłuższy okres.

Informacje dodatkowe

Rodzaj pracy:

Pełny etat

Rodzaj umowy:

Na czas nieokreślony

Liczba wakatów:

4

Min. doświadczenie:

1 rok

Przedział wynagrodzenia:

1700-1900 netto w zależności od Steuerklasse

Mail: biuro@workenter.pl

Oferta z dnia: 2014-11-19

Odsłon: 130

Jakie to proste