Praca
Wyszukiwarka ofert pracy

Przedstawiciel handlowy - Bełchatów

 Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu
  • Skuteczna organizacja czasu pracy
  • Znajomość technologii internetowych

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami
  • Obsługa klienta

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie prowizji + dodatki proporcjonalne do zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość elastycznego doboru godzin pracy
  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub umowę o pracę. Możliwośc pracy na 1/2 etatu
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane pracą z nami proszone są o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz opisanie swojego doświadczenia na adres praca@gocreate.pl

Prosimy o załączenie w przesyłanych dokumentach klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja interaktywna GOcreate
Ul.Przemysłowa 12A/220
97-400 Bełchatów

Tel.: (44) 633 90 11
E-mail: praca@gocreate.pl

Oferta z dnia: 2013-02-01

Odsłon: 991

Jakie to proste