Praca
Wyszukiwarka ofert pracy

Doradca Klienta w Oddziale Banku - dolnośląskie

Firmy będąca partnerem Getin Noble Bank SA, poszukują Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Doradca Klienta w Oddziale Banku

Miejsce pracy: Kamienna Góra, Legnica, Strzegom, Świebodzice, Trzebnica

Region: dolnośląskie

Numer referencyjny: DK/MIASTO

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu
  • realizację zadań sprzedażowych,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
  • pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,
  • przestrzeganie procedur i standardów,
  • obsługę kasowo-dysponencką.

Wymagania:

  • minimum 1 roku doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta i sprzedaży w instytucji finansowej
    (lub minimum 2 lat doświadczenia w bezpośredniej aktywnej sprzedaży produktów lub usług),
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz silna motywacja do działania,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach,
  • atrakcyjne i motywujące systemy wynagradzania uzależnione od osiąganych efektów pracy.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Informujemy, że Nadawcą ogłoszenia i administratorem danych osobowych osób aplikujących na ogłoszenie jest firma Firma Handlowa Beata Olender, NIP: 6111114276 z siedzibą w Jeleniej Górze.

Getin Noble Bank SA

Oferta z dnia: 2013-02-03

Odsłon: 1033

Jakie to proste